Oživte Vaše obrazovky a řekněte návštěvníkům, klientům či pacientům vše, co potřebujete.

Atraktivně, elegantně, jednoduše, a především pohodlně z jednoho místa. To vše s InfoPro®, efektivním nástrojem pro zobrazování libovolných informací na jakémkoliv monitoru, televizoru či plátně skrze dataprojektor. Zkrátka skrze jakýkoliv zobrazovač. 

Pomocí aplikace si nastavíte, co se má kdy a jak zobrazit, a zobrazíte pak webovým prohlížečem jako stránku na libovolném zobrazovači.

Slide
Tento živý náhled obrazovky může mít s ohledem na velikost špatně čitelný text. Podívejte se na ukázky v lepším rozlišení níže.

Zobrazení v prohlížeči

To, co si nastavíte v administrační aplikaci, zobrazíte jako webovou stránku v libovolném moderním prohlížeči. Znamená to, že InfoPro® můžete využít nejen v televizi (televize s minipočítačem a prohlížečem), ale i jako webovou stránku v intranetu nebo veřejném webu.

Zobrazení jídelních lístků

Největší výhodou je v napojení na systém KREDIT a možnosti čerpání informací o jídelních lístcích. Televizí nahradíte nástěnku a tištěný jídelní lístek. Zobrazené menu můžete také v určitém intervalu prokládat důležitými oznámeními nebo i reklamou. Cokoliv budete chtít.

Nad výdejní okno

Ukažte, co nad výdejním oknem práve vydáváte. Obrázek jídla, název, alergeny a další informace. Vše se automatizovaně čerpá ze systému KREDIT. Pro zobrazení postačí jen nastavení a pak už nemusíte dělat nic. O zobrazení se už postará InfoPro s obrazovkou samo.

Dejte zobrazení jasná pravidla

Přes den jídelní lístek, přes noc úsporná černá obrazovka. Nebo oznámení, že je zavřeno? To už je na Vás. Každé zobrazení obrázku či videa či jakékoliv jiné informace si načasujete tak, jak potřebujete. Určíte si také interval zobrazení a denní dobu, kdy budou vybrané informace zobrazovány. Pro každou obrazovku dle vlastních požadavků.

Široká podpora formátů

Obrázky a videa, nebo třeba i webovou stránku? Je to na Vás a nemusíte se obávat zbytečných omezení na použitelné formáty. InfoPro® jich podporuje opravdu mnoho.

Živé ukázky

Udělali jsme několik návrhu, jak InfoPro může vypadat v praxi.
živě

Co říkáte, líbí se vám InfoPro®?

Nebo chcete více informací, osobní setkání či rovnou nabídku?
V každém případě nám o tom dejte vědět.